متن کامل زیارت عاشورا با ترجمه فارسی + دانلود فایل صوتی و pdf

با نام و یاد پروردگار بلند مرتبه و درود بر اولیای پاک و مطهرش برای خواندن زیارت عاشورا آماده می شویم تا دل را در کلمات پر نور و رحمتش و جان را به برکت نام حسین (ع) که مظهر یکپارچه تمام خوبی هاست جلا ببخشیم.

پروردگارا! من را یک لحظه به خودم وامگذار که غفلت از یاد تو سر چشمه بدترین بدی هاست و راه بی خبرانی که در تاریکی جهالت ماندند و در کربلا با نام تو بر اهل بیت پیامبر شمشیر کشیدند.

خداوندا! به نام مقدس حسین (ع) قسمت می دهم من را به عشق حسین زنده بدار و تا آخرین نفس که رفته و دیگر باز نمی گردد در راه حسین و یارانش ثابت قدم بدار و بر آن امام شهید و اهل بیت و یارانش و تمامی پیروانش درود و رحمت بفرست از اولین آن ها تا آخرین آن ها …

به ادامه مطلب رجوع کنید

ژورنال پائیزان   ,حسین ,عاشورا ,زیارت ,راه ,هاست ,    ,زیارت عاشورا ,با نام ,متن کامل ,اهل بیت ,ترجمه فارسی دانلود ,کامل زیارت عاشورامنبع

رئیس‌جمهور آمریکا در کنفرانس مشترک خبری با شینزو آبه، اعلام کرد که واشنگتن خواهان تغییر نظام ایران نیست!

آیا رفع دائمی سفیدی موها واقعیت دارد !

بهاره افشاری به همراه سردار آزمون - اکران مستند «سریک»

دانلود رمان یار سست وفا

عکس های الناز شاکردوست در اکران خصوصی «شبی که ماه کامل شد»

طرز تهیه چند نوع افطاری خوشمزه

خواجة بخشنده و غلام وفادار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ارزانی العمرية تحت المجهر تعمیرات لوله - تاسیسات لوله رسا تاسیسات ارزان سرا Aubreeyopnn6 News قناری ایران فیلم سایت مرجع دانلود فیلم و سریال هرآنچه برای یادگیری، پیشرفت و موفقیت نیاز دارید - چطور ggsitgreat لوکس فروش